Jarosław Narymunt Rożyński

Portal o płodności za milion

14 czerwca 2017r

Autorzy stron i blogów opartych na Joomli i Wordpress łapią się za głowę. Oto bowiem okazuje się, że Ministerstwo Zdrowia otworzy portal o płodności, którego koszt uruchomienia szacowany jest na niespełna milion złotych.

Informatyzacja administracji publicznej w Polsce wygląda jak makaron spaghetti rzucony z rondla na ścianę. Coś tam niby zrobiono, coś zainstalowano, ale nic z tego się ze sobą nie łączy i nie klei, a z czasem wszystko to spada na ziemię. Mieliśmy już zatem projekty typu "wrota województwa", które świecą do dzisiaj pustkami, Elektroniczne Skrzynki Podawcze do których nikt nie zagląda, a nawet informatyczny system do liczenia głosów przy wyborach, który okazał się jedną wielką kompromitacją.

To jest nasz miś mówimy niedowiarkom i zamykamy usta totalnej opozycji.

Mieliśmy już portal dla bezrobotnych, to dlaczego nie miałby powstac portal dla bezpłodnych ? Czekamy na portal dla niewidomych, dla anonimowych alkoholików, dla ateistów, dla grafomanów, dla melomanów i tym podobne. Janusz Palikot też kiedyś tworzył portale społecznościowe i nie najlepiej na tym wyszedł. Kasa w partii musi się zgadzać.

- Jarosław Narymunt Rożyński,
www.prezydent.org.pl