Jarosław Narymunt Rożyński

Nowe obowiązki dla przedsiębiorców

4 marzec 2017r

Rząd w ramach programu partii narodowo-socjalistycznej planuje wprowadzenie nowych obowiązków dla przedsiębiorców. Wśród nich pojawia się pomysł zbierania jak największej informacji nie tylko na temat firm, z którymi przedsiębiorca współpracuje, ale również przede wszystkim kontrahentów indywidualnych czyli osób fizycznych. Biorąc pod uwagę, że od 2017 roku w Polsce na dobre działa już zasada domniemania winy przedsiębiorcy, trzeba przyznać, że można złapać się za głowę czytając niektóre pomysły partii.

Dziennie raporty na temat operacji finansowych to tylko kropla w morzu pomysłów na wyrwanie jeszcze większej kwoty pieniędzy na potrzeby rządzącej partii faszystowskiej. Nigdy wcześniej w Polsce nie było tak złej atmosfery wokół prywatnych przedsiębiorców i tak wrogo nastawionej administracji skarbowej. Nie jest przecież tajemnicą, że to nie mali przedsiębiorcy okradają skarb państwa, tylko własnie korporacje współpracujące z partiami politycznymi. Wyłudzenia na VAT czy agresywne optymalizacje podatkowe to nie jest rzeczywistość małych firm handlowo-usługowych, ale domena korporacji i jej działu prawnego czy księgowego.

Otwarte jednak pozostaje pytanie - skoro według państwowej propagadny jest tak dobrze, to dlaczego coraz bardziej utrudnia się życie przedsiębiorców ?

- Jarosław Narymunt Rożyński,
www.prezydent.org.pl