Jarosław Narymunt Rożyński

Interwencja wojskowa w Malmo

13 stycznia 2017r

Malmo to trzecie największe miasto w Szwecji. Nie lada zaskoczeniem może być dla nas fakt, że w ostatnich dniach polityk Szwedzkich Demokratów - Magnus Olsson - zaapelował o interwencję zbrojną w tej miejscowości. Jako przyczynę podaje nie wystarczające siły policji oraz fala brutalnych przestępstw.

Jednocześnie Ollson zaapelował do władz lokalnych o większych inwestycji w policję, aby przygotować ją do konfrontacji z przestępczością zorganizowaną.

Co ciekawe, nigdzie w mediach nie pada kwestia tego, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Latem 2016 roku spalono w Malmo ponad 70 samochodów, w trakcie czego wnoszono okrzyki religijne. Z niezwykłą precyzją obchodzi się temat multikulturalizmu jak również wpływu religii Islamu na szwedzkie życie społeczne i gospodarcze.

Współczesna Szwecja jest swojego rodzaju eksperymentem socjologicznym i jednocześnie laboratorium doświadczalnym. Możemy na żywo obserwować procesy jakie zachodzą w społeczeństwie, do którego masowo trafiają imigranci z zupełnie innych kręgów religijnych i kulturowych. Czy taka polityka społeczna była dobrą czy złą decyzją - przekonamy się w miarę upływającego czasu.

- Jarosław Narymunt Rożyński,
www.prezydent.org.pl

[źródła]

https://saboteur365.wordpress.com/2017/01/19/sweden-crumbling-demands-for-military-intervention-as-thugs-turn-malmo-into-no-go-zone/
http://www.express.co.uk/news/world/755997/Sweden-Malmo-military-intervention-no-go-zone-crime-surge
http://www.lejtmotyw.info/2017/01/szwecja-upada-potrzebna-wojskowa.html