Jarosław Narymunt Rożyński

Dobra zmiana za dychę

3 luty 2017r

Waloryzacja rent i emerytur wyniesie w tym roku w przeważającej liczbie przypadków zaledwie 10zł. Jest to kwota nieproporcjonalna do kosztów utrzymania, które galopują w coraz szybszym tempie. Należy przy tym podkreślić, że efekt szeroko rozbudowanego programu socjalnego przyniesie swoje żniwo dopiero w drugiej połowie tego roku.

Rozdawanie pieniędzy na lewo i prawo szybko prowadzi do spadku wartości tego pieniądza. Zwiększenie płacy minimalnej do 2000zł oraz emerytury minimalnej do 1000zł odbywa się kosztem wszystkich podatników i nikt nie ma co do tego wątpliwości. Coraz większym zmartwieniem rządu jest jednak zmniejszająca się liczba płatników. Przedsiębiorcy bowiem postawili sprawę jasno i nie zamierzają finansować polityki narodowo-socjalistycznej pod sztandarem PIS.

W kolejce stoją nastepne absurdalne pomysły rodem z PRL - 6 godzinny dzień pracy, zakaz pracy w weekendy i wiele innych. Rząd coraz mocniej będzie uginał się pod presją tych roszczeń, co w ostateczności, doprowadzi do upadku całej formacji politycznej.

- Jarosław Narymunt Rożyński,
www.prezydent.org.pl